“La La La” bën bashkë Denk dhe MC Kresha

Denk dhe MC Kresha kanë publikuar ditën e sotme (e hënë) projektin e ri muzikor. “La La La” mban titullin bashkëpunimi i tyre, të cilin e kanë sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale. ‘Beat’-i i këngës u bë nga Black Eagle me producim nga Panda Music. Masterizimi u realizua nga Johan Bejerholm dhe me…

ShowBiz

12/02/2024 20:16

Denk dhe MC Kresha kanë publikuar ditën e sotme (e hënë) projektin e ri muzikor.

“La La La” mban titullin bashkëpunimi i tyre, të cilin e kanë sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

‘Beat’-i i këngës u bë nga Black Eagle me producim nga Panda Music.

Masterizimi u realizua nga Johan Bejerholm dhe me miksim të Tonic.

Videoja në ndërkohë i është besuar Gargia nën drejtimin e Andi Deçanit.

Projekti i plotë tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku.

Denk ka sjell këtë kohë disa këngë me emra të mëdhenj të skenës muzikore shqiptare.

YouTube player