Kylie pozon nudo për ditëlindjen e reperit Tyga (Foto +16)

Reperi Tyga ka festuar ditëlindjen e 27-të.

ShowBiz

20/11/2016 11:52

E këtë festë ende më madheshtore e ka bërë një urim special nga një person shumë i veçantë për të, shkruan lajmi.net

Fjala është për Kylie Jenner, e dashura e reperit e cila së bashku me Tygen pozuan nudo.

Të veshur vetëm më gjinse dhe te zhveshur totalisht pjesën e lartë, çifti ishin përqafuar mes vete, duke mbuluar kështu gjoksin e Kylie.

Këtë foto në Instagram e ka postuar vet Kylie ku ka shkruar “Happy Birthday Baby”./lajmi.net

3a8ef06d00000578-0-image-a-14_1479593457001