Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat, tregon format trupore në bikini

22:46 | 14 Nentor 2019

Foto: Instagram

Kylie Jenner duket tejet e ‘nxehtë’ në imazhet e fundit.

Kylie Jenner duket shumë në formë në fotografitë e reja, të cilat i ka realizuar në plazh, shkruan lajmi.net.

Ylli e reality-shout në pozat tërheqëse fotografoi trupin nga afër teksa ishte veshur në bikini njëpjesëshe.

Fotografitë e Kyliet morën pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e shumtë të saj.

Për ndryshe, Kylie Jenner së fundi është komentuar për ribashkimin e mundshëm me Travis Scott, me të cilin ka vajzën Stormi. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

happy place.

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on