Kylie ‘e zjarrtë’ në të kuqe në Lamborghini (Foto)

Kylie shfaqet seksi në një natë romantike me të dashurin.

ShowBiz

02/12/2016 19:24

19-vjeçarja mbante veshur një fustan të kuq të ngushtë, i cili i i nxirrte në pah “asetet”.

Ajo njihet si një vajzë që preferon makinat e shpejta dhe këtë herë çifti kishte zgjedhur një Lamborghini, ku drejtues ishte Tyga.