Ky ishte muaji më i mirë për Fifin, ja pse

Fifi ka qenë mysafire në edicionin festiv të emisionit “Mirage”.

ShowBiz

05/01/2019 15:28

Fifi ishte e ftuar në një intervistë më ndryshe prej herave të tjera, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka treguar se si ishin 12 muajt për të, duke folur për sukseset e saj në secilin prej tyre.

Ndër të tjera, ajo tregoi se cili ishte muaji më i mirë për dhe cili më i demoralizuari dhe spjegoi arsyen pse.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çka tha Fifi. /Lajmi.net/

YouTube player