Ky ishte gjesti tjetër i gërditshëm nga Low, të cilin nuk e keni parë mbrëmë

Futja e dorës te organi gjenital dhe “shijimi” i erës nuk ka qenë gjesti i vetëm i gërditshëm që e ka bërë mbrëmë Joachim Low.

Sport

13/06/2016 09:51

Përzgjedhësi i Gjermanisë, disa sekonda më pas e ka dhuruar edhe një kryevepër tjetër.

Ai futi dorën në prapanicë dhe i mori erë, përcjellë “Lajmi.net”.

Low është hit i padiskutueshëm në internet gjatë orëve të fundit.

YouTube player

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.