Ky është gjoksi shpërthyes i Anjeza Brankës (Foto)

Këngëtarja Anjeza Branka njihet për linjat e saj trupore.

ShowBiz

05/02/2016 23:36

Edhe pse është bërë nënë prej disa vitesh, ajo vazhdon të jetë një ndër femrat më seksi në estradë, shkruan lajmi.net.

Anjeza Branka së fundmi ka filluar xhirimet e klipit të saj më të ri me Max Production.

Fotografitë që ka publikuar ajo gjatë xhirimeve duken shumë të nxehta.

Anjeza ka zbuluar gjoksin e saj bombastik dhe me sa duket ky klip do të jetë shumë ‘hot’./lajmi.net.

anjeza branka Anjeza Branka Anjeza Branka