Kush po e mbron Ronela Hajatin?!

Malagata, ishte kënga e Ronela Hajatit e cila u prit shumë mirë në publik. E duket se ky sukses i këngëtares a bërë që Ronela ti përvishet punës të sjell edhe versionin 2 të kësaj kënge...

ShowBiz

11/01/2015 18:34

Ronela po qëndron në Puerto Banus. E atje, këngëtarja po shfrytëzon rastin që t’i vizitojë shumë pika turistike, ku edhe e ka gjetur ‘sozin’ e saj e që është një mace.

Këngëtarja  ka postuar një fotografi në ‘Instagram’ ku shihet se është në dy vende të ndryshme, e prapa saj është e njëjta mace.

E kjo gjë, i ka krijuar përshtypjen këngëtares, sikur kjo mace  dhe kjo gjë ka bërë që Ronela të vendos që ta krijojë pjesën e dytë të këngës ‘Malagata’.

Kështu të paktën  ka thënë vet ajo përmes shkrimit që ja ka lënë fotos. “She protects me in a way…E vendosa… Duhet ti bej vazhdimin.. #malagata2” , ka shkruar Hajati. Lajmi.net