Kush kapi lulet në dasmën e Afronës dhe Bleros?

18:24 | 22 Shtator 2019

Dje Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Blero dhe Afron që nga dje janë edhe mund t’i quajmë edhe zyrtarisht burrë e grua, shkruan lajmi.net.

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në praninë e qindra të ftuarve ku nuk munguan as fytyra nga bota e shoubzit.

Tradita e hedhjes së luleve ka vazhduar edhe në dasmën e Bleros dhe Afronës.

Bukuroshja ka hedhur buqetën me lule , teksa ato i ka kapur vëllai i saj. /Lajmi.net/