Kush humbi e kush fitoi nga pjesëmarrja në “BBV”?

Sezoni i parë i "Big Brother VIP", padiskutim është më i suksesshmi.

ShowBiz

01/05/2022 21:54

Shumë personazhe të këtij ‘reality show’ përfituan e shumë të tjerë u “shuan”, shkruan lajmi.net.

E në episodin e parë të emisionit “Mirage”, u transmetuan materiale të shumta të përgatitura enkas për “Big Brother VIP”.

Kush u “shua” e kush i pa “hajrin” këtij ‘reality-show’ e treguan gazetari Vlorjan Halilaj, opinionisti Olti Curri dhe moderatorja Aulona Musta.

Për ta dëgjuar deklaratat e plota, shikoni videon: