Kush është për fli të Melinda Ademit?

"All night", titullohet projekti i fundit i reperës kosovare, Melinda Ademi.

ShowBiz

17/05/2022 21:26

Projekti i saj u pëlqye shumë dhe u shndërrua në një hit, shkruan lajmi.net.

Madje për pak ditë ka mbledhur miliona klikime.

Në një pjesë të tekstit, Melinda thotë: Jo nuk ki bad bitch like me, që ta rexh club-in edhe n’shpi t’bon fli.

E pas këtyre fjalëve ajo edhe e ka dëshmuar se di të përgadis edhe fli.

Ajo ka publikuar një video në ‘Instagram’, ku u shfaq tejet seksi teksa ka pyetur ndjekësit e saj se kush është i interesuar për flinë e saj.

“Kush o per Flii ju lutëm më shkruani ”, ishte mbishkrimi që bëri ajo./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)