Kuleçë të shijshëm për pesë minuta (Video) – Lajmi.net
Kuleçë të shijshëm për pesë minuta (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 14:17, 6 July 2018
Lajmi.net ju sjellë më poshtë një recetë mjaft të shijshme.

Përbërësit:

125 ml margarinë të shkrirë

1 gotë çaji vaj

2 vezë (të kuqen e njërës vezë e le për t’i lyer)

2 lugë kos/jogurt

1 lugë të mesme kripë

1 pecivë e gjysmë (ose nëse është 12 gram, mjafton vetëm një)

3 gota miell

Për përgatitjen e kuleçve hap pas hapi, ndiqni videon në vazhdim. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO