Kukull apo person i vërtetë? Gjykojeni vet (FOTO)

Këto kukulla të pabesueshme janë të bëra nga artisti rus Michael Zajkov, i cili kishte punuar në teatër të kukullave gjatë vijimit të shkollës.

ShowBiz

27/01/2016 10:17

 

Punimet e tij janë duke bërë bujë nëpër shumë media botërore, pasi që janë shumë reale dhe tërësisht fantastike, raporton lajmi.net.

Ai përdorë argjilë polimeri për kukullat, sy xhami të punuar me dorë nga Gjermania, dhe pëlhurë angore franceze për flokët. /lajmi.net