Kovacic mungon ndaj PSG-së

Problemet me lëndimin e lojtarëve për Real Madrid nuk kanë të ndalur.

Sport

21/10/2015 18:19

Mateo Kovacic është lënduar dhe nuk do të mund të paraqitet ndaj PSG-së, shkruan Marca.

Kroati do të mungojë në ndeshjen e sonte për shkak të një problemi muskulor, duke i rritur telashet për trajnerin Rafael Benitez.

Kovacic i bashkohet listës së gjatë të futbollistëve që mungojnë sonte për ‘Los Blancos’.