Koktej Dilemma – Lajmi.net
Koktej Dilemma
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 11:21, 25 March 2018
Përbërësit:

Për koktejin Dilemma, përbërësit janë si më poshtë:

  • 30 ml Vodka Grapefruit
  • 90 ml lëng portokalli
  • 10 ml Grenadine
  • Pak Blue Curaqao.
Image

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO