‘Kobra’ rikthehet në ring këtë muaj, me këtë super-meç

Boksieri kosovar i peshave të rënda, Arnolld Gjergjaj ‘Kobra’, këtë muaj do të rikthehet në ring.

Sport

02/12/2016 20:39

Gjergjaj më 17 dhjetor në Basel, do të luftojë me boksierin nga Bosnja dhe Hercegovina, Jasmin Hasic.

Hasic në karrierën e tij ka zhvilluar vetëm nëntë luftëra, dhe ka arritur tetë fitore.

Kjo do të jetë ndeshja e parë për ‘Kobran’ pas humbjes nga David Haye më 22 maj, luftë kjo që zgjati vetëm dy minuta.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.