Klaudia Pepa, del nudo (FOTO)

Mënyra e saj e kërcimit tërhoqi vëmendjen e gjithë publikut shqiptar dhe pikërisht prej talentit ajo u bë balerina e parë e televizionit “Klan”.

ShowBiz

06/02/2015 21:28

Klaudia Pepa, bashkëshortja e balerinit dhe koreografit Albi Nako, ka provokuar jo pak, teksa mbrëmjen e sotme ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet tërësisht e zhveshur, e përkulur dhe ku me duar rrethon këmbët.  Transmeton Indeksonline.net

Këtë fotografi artistike, të cilën e shikoni më poshtë Klaudia e ka cilësuar si “Fotografi baleti”, megjithëse komentet për të nuk kanë munguar si pozitive edhe kritike. Kujtojmë se prej disa kohësh Klaudia është përfshirë në spektaklin e talenteve në Itali “Amici