Klajdi Haruni uron nënën për ditëlindje – Lajmi.net
Klajdi Haruni uron nënën për ditëlindje
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:30, 15 March 2019
Klajdi Haruni ka uruar nënën me rastin e ditëlindjes.

Klajdi Haruni përmes një postimi në Instagram ka uruar nënën për ditëlindje, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë ku shfaqet bashkë me gjithë familjen e tij, këngëtari shkruan fjalë të mëdha për nënën.

“Edhe 100 vite te lumtura e shtrenjta ime, plot shendet lumturi e te gjitha te mirat… Ti gjithmone sakrifikon per ne te gjithe, nuk ka bekim me te madh ne jete sesa ty nene…”, ka shkruar këngëtari.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Klajdi Haruni është “Nuk të dua dot më pak”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO