Kjo veshje ia vë në pah format trupore, Dua Lipës – Lajmi.net
Kjo veshje ia vë në pah format trupore, Dua Lipës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:11, 6 December 2018
Është njëra nga artistet më të famshme në arenën ndërkombëtare.

Artistja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Me anë të postimeve të publikuara në Instagram, ajo shpesh informon fansat e saj për koncertet, përfshirë edhe jetën private.

Pas disa ditëve të mira që kaloi në Kanada, ajo aktualisht është në Filadelfia, e cila sjell disa pamje të hatashme.

Me një minifund dhe bluzë të zezë që ia vë në pah gjoksin bombastik, Dua ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

“Electricity”, mbetet projekti i fundit i publikuar nga ajo i finalizuar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO