Kjo këngëtare sot është shumë e njohur (Foto)

Ronela Hajati ka arritur suksese me këngët e shumta të cilat gjithmonë janë konsideruar si hite.

ShowBiz

24/01/2016 23:20

Ajo në skenë si këngëtare ka dalë qysh në moshën 4 vjeçare, ndërsa me çdo performancë ka arritur ti bëjë për vete të pranishmit, qoftë në koncerte të ndryshme, apo edhe me publikimin e këngëve të reja në kanalin zyrtar të Youtube, ku ka marrë shumë klikime, transmeton lajmi.net

Ronela konsiderohet edhe si vajzë shumë e shoqërueshme dhe simpatike. Ndërsa se si është dukur ajo kur ka qenë vetëm 3 vjeç mund ta shihni nga kjo foto të cilën e ka postuar në Instagram ku ka shkruar:

‘Pra…mund te themi qe kam qene nje femije “trendy” qe 3 vjeç ! Po qesh me lot me keto vathet!’, ka shkruar Ronela./lajmi.net