Kjo është Tuna e vjetër! Tregon gjoksin bombastik

Këngëtarja Tuna Sejdi është rikthyer sërish në atë femrën që të gjithë e kemi njohur.

ShowBiz

02/04/2018 21:27

Ani pse është bërë nënë ajo po vazhdon të jetë tejet seksi dhe e fuqishme, shkruan lajmi.net

E tillë duket edhe në foton e fundit të publikuar në Instagram tek e cila ka zbuluar gjoksin bombastik.

Tuna po shijon jetën e saj si grua e martuar me bashkëshortin e saj Patris Bersisha dhe djalin.

Kujtojmë se lidhjen e tyre ishte lajmi.net që e ka zbuluar derisa dyshja po kalon çaste të këndshme dashurie me Patrisin.

Kujtojmë se ajo aktualisht i është rikthyer punës dhe është e angazhuar për një projekt që po flitet se nuk ka të bëjë me muzikë./Lajmi.net/