Kjo është Porsche Panamera GTS e re – Lajmi.net
Kjo është Porsche Panamera GTS e re
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 21:58, 7 November 2018
As Porsche nuk po rri duarkryq!

Panamera GTS do të jetë risia e gjigandit të prodhimit të veturave për vitin që po vjen, transmeton lajmi.net

Vetura vjen me disa ndryshime në dizajn, në pamjen e jashtme dhe pamjen e brendshme.

Është e qartë se brenda veturës gjinden të gjitha kontrollet e brendshme të veturës të digjitalizuara.

Mirëpo ajo që bie në sy është hapësira e madhe brenda veturës./Lajmi.net/ 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO