Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Kjo është makina “Exelero” 8 milion dollarëshe

16:00 | 22 Shtator 2019

Është vetëm një makinë e tillë në botë. Kjo është Exelero që kushton 8 milion dollarë.

Në videon më poshtë do shihni makinën “Maybaxh Exelero” i vetmi lloj makine që gjendet në botë.

Si jashtë ashtu edhe brenda makina është e ndërtuar dhe e menduar në çdo detaj dhe ju lë të mahnitur nga mënyra se si është ndërtuar, raporton “Unilad Tech”, transmeton lajmi.net.

Makina është vetëm si koncept, dhe është e mahnitshme. Shikoni videon.