Kjo është bisha që e pret Donald Trumpin në Shtëpinë e Bardhë

22:11 | 10 Nentor 2016

Fotografët spiunë kanë arritur të kapin fotografi të veturës e cila e pret Donald Trumpin në Shtëpinë e Bardhë.

Vetura do të jetë jashtëzakonisht e sigurtë me antiplumb dhe e blinduar. Fotografitë e kapura nuk japin detaje në lidhje me veturën pasi ajo gjatë testimeve është maskuar shumë mirë, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net

30aaf18000000578-3420984-while_the_security_features_of_the_new_model_are_a_closely_guard-a-5_1453994024047

Ajo do të ketë ngjyrë të zezë. Një veturë e tillë kushton 1.5 milion dollarë, ndërsa Shtëpia e Bardhë është e pajisur me 12 sosh.

20161110085615507

30aaf21a00000578-3420984-image-m-18_1453996316031