Kinsey Wolanski ‘dridh’ rrjetin e veshur me rroba-banje

10:44 | 18 Shtator 2019

Kinsey Wolanski tregoi linjat e formësuara trupore me paraqitjen e fundit.

Kinsey Wolanski ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq në rroba-banjo, shkruan lajmi.net.

Modelja amerikane kishte vënë në plan të parë gjoksin, në bikinit provokuese, ndërsa pranoi komente të panumërta nga ndjekësit.

Kujtojmë se Kinsey u bë e famshme gjatë hyrjes spektakolare në stadiumin ku mbahej finalja e Ligës së Kampionëve mes Liverpool dhe Tottenham. /Lajmi.net/