Kimberley Garner si një ‘vajzë Bond’ në plazh (Foto)

Modelja Kimberley Garner po shijon verën në Saint Tropez.

ShowBiz

07/08/2015 19:37

Edhe në ditë pushimi, Kimberley Garner del në foto sikur po pozon për ndonjë fotosesion.

Bukuroshja ka bërë nët në plazhin e St Tropez në Francë dhe me të dalë nga uji ajo është dukur si të ishte duke xhiruar skenat e ndonjë filmi të James Bond, transmeton Lajmi.net.

25 vjeçarja ka veshur një palë bikini të zeza të koleksioneve të fundit, që i rrinin për mrekulli në trupin e tonifikuar./Lajmi.net

kimberly garner kg1 kg3 kg4 kg0 kg6 kg5