Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Kim kujton udhëtimin në Paris, thotë se i mungon ai vend

20:19 | 26 Mars 2020

Foto: Instagram

Kim është bërë nostalgjike për ditët që kaloi në Paris.

Kim Kardashian gjatë ditës së sotme ka hapur arkivat e fotografive nga udhëtimi në Paris, shkruan lajmi.net.

Ajo publikoi një sërë imazhesh, ku shfaqet e veshur me kostum lëkure me ngjyrë rozë dhe pozoi e ulur në një karrige.

Kim tha se po i mungon Parisi, ndërsa lutej që të gjithë të jenë të sigurt dhe shëndetshëm gjatë periudhës së pandemisë.

“Duke shikuar rreth fotografive që i bëra në udhëtimin tim të fundit, më mungon Parisi. Uroj që të gjithë vazhdojnë të qëndrojnë të shëndetshëm dhe sigurt në këto kohë të vështira”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Kim këto ditë po qëndron larg motrave, ndërsa kur e vizitoi nëna kanë qëndruar në distancë nga njëra-tjetra. /Lajmi.net/