Kim Kardashian me fjalë prekëse për ditëlindjen e vajzës!

15:31 | 15 Qershor 2018

Super ylli Kim Kardashian është nënë e tre fëmijëve.

Vajza e saj e madhe North West feston sot ditëlindjen e pestë, me ç’rast nuk kishte si të mungonte urimi i nënës së saj, shkruan lajmi net.

Përmes një postimi të publikuar në rrjete sociale, Kim zgjedh fjalët më të bukura për të bijën.

“Vajza ime sot mbush 5 vjet. Kurrë nuk e kisha menduar se do e kem edhe si shoqwe! Jam shumë e lumtur që jam nëna e juaj Northie!. Ti më ke sjell lumturi të madhe sa që nuk mund as të paramendoj. Nuk mund të besoj që tani je e madhe! Vajza më me fat në botë të bëhesh mike të ngushta me kushërirat e tua dhe shpresoj të kesh një parti të mrekullueshëm! Të dua shumë vajza e ditëlindjes”, është përshkrimi bashkangjitur imazhit.