Kim dhe Kourtney, vampiret seksi (Foto)

Kim dhe Kourtney Kardashian maskohen njëjtë për një fotosesion.

ShowBiz

09/08/2015 11:39

Kim Kardashian dhe motra e saj Kourtney janë veshur të gjitha në të zeza për një sesion fotografik.

Motrat Kardashian kanë vendosur edhe paruke të njëjta e madje kanë bërë edhe grimin e njëjtë dhe në foto duken si dy vampire moderne, transmeton Lajmi.net.

Kim, sigrisht, ka nxjerrë mjaft shumë gjoksin me dekoltenë e thellë të fustanit lateks që i është ngjitur për trupi ndërsa edhe motra tjetër nuk është që është mbuluar./Lajmi.net

kim

Goth girls are go: The two women wore PVC dresses and a sexy set of bangs