KFOR-i aksidentohet në Vushtrri, lëndohet një person

Dje gjatë ditës ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin janë përfshirë një automjet i KFOR-it dhe një veturë civile me traga vendore.

Lajme

31/01/2016 14:34

Policia bënë të ditur se si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar një mashkull i cili është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Ngjarja ka ndodhur në Vushtrri./ Lajmi.net