Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Këto materiale mund t’i ndiqni nesër në “Mirage”

19:01 | 12 Dhjetor 2019

“Mirage”, edhe këtë javë sjell më të rejat nga bota e shoubizit.

Emisioni “Mirage” edhe kësaj radhe sjell storie që kanë të bëjnë me aktualitetin në shoubiz, shkruan lajmi.net.

Këtë të premte mund t’i ndiqni këto materiale:

-Irena Cahani së shpejti pjesë e një projekti të ri;

-VoxPop: A duhej ta fitonte Fifi “Këngën Magjike”?

-Young Zerka dhe Eri Dee tashmë me kompani menaxhimi;

-Në rubrikën “Kë zgjedh” përgjigjet Kastro.

Të gjitha storiet e përgatitura nga “Mirage” mund t’i ndiqni të premten nga ora 19:00 në kanalin zyrtar të lajmi.net në YouTube. /Lajmi.net/