Këto janë veturat më të shtrenjta në botë – Lajmi.net
Këto janë veturat më të shtrenjta në botë
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 21:45, 7 February 2019
Super-veturat janë vështirë të përballueshme financiarisht për një shumicë prej nesh.

Rreshti i super-veturave tashmë është mjaft i gjatë, megjithëse do të tentohet të ngushtohet duke selektuar ato më mbresëlënëset, transmeton lajmi.net.

Teknologjia e avancuar nuk vjen gjithmonë lirë, andaj është edhe një vlerë e habitshme e çmimeve në mesin e veturave që i posedojnë ato.

T’i ndjekim ato të listuara në bazë të modelit, si dhe të ilustruara me fotografi më poshtë.

Porsche 918 Spyder

Aston Martin Vulcan

Koenigsegg Agera RS

Bugatti Veyron B 16.4

Pagani Huayra

Lamborghini Sesto Elemento

Ferrari Laferrari Aperta

McLaren P1

Bugatti Chiron

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO