Këto janë makinat e policisë më të mira në botë – Lajmi.net
Këto janë makinat e policisë më të mira në botë
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 16:14, 6 December 2018
Një listë gjithëpërfshirëse e makinave të policëve më të mrekullueshme në botë, nga Lambosi në Caparos është përgatitur nga TopGear.

Në këtë listë bëjnë pjesë makinat e njesiteve policore evropiane, kryesisht nga Gjermania dhe Italia, transmeton lajmi.net.

Këto automjete iu ndihmojnë policëve të arrijnë të kapin hajdutët më lehtë, falë teknologjive të ndryshme të integruara në to.

Sidoqoftë, t’i ndjekim fotografitë e tyre. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO