Këto janë fjalët e Sergio Ramosit, heroit të Real Madridit në ‘Camp Nou’

Real Madridi është shpërblyer për punën që ka bërë.

Sport

03/12/2016 18:41

Kështu deklaron Sergio Ramos, heroi i barazimit 1:1 të Realit në ‘Camp Nou’.

“Kemi punuar shumë dhe u shpërblyem për të”, ka thënë fillimisht Ramos pas ndeshjes.

“Ne morëm një pikë, e cila mban avantazhin tonë”, përfundoi shënuesi i golit për ‘Mbretërit’.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.