Këta janë personazhet VIP që sipas Arbër Hajdarit duhet të jenë pjesë e “BBV 2”

Sezona e parë e reality-show “BBV”, ishte mjaft e suksesshme.

ShowBiz

05/05/2022 19:39

Përveç personazheve, të komentuar u bënë edhe opinionistët e këtij spektakli, shkruan lajmi.net

Së fundmi opionisti Arbër Hajdari ishte pjesë e emisionit “Wake Up” në Top-Channel.

Ai foli rreth personazheve të sezones së parë dhe atyre që pritën të hyjnë në sezonen e dytë, ndër tjerash  ai tregoi edhe për personazhet VIP që do të dëshironte të jenë pjesë e sezones së re.

“Kishte disa nga ato personazhet që hynë nga ato darkat që isha pjesë unë dhe Balina. Do ishte interesante ti shikoja aty. Për shembull, Agron Llakaj, Ermal Mamaqi, Xhemi Shehu. Salsano. Goni do shkonte deri në finale”, tregoi Arbëri.

Ndryshe Arbëri njihet për komentet e tij të drejtpërdrejta kundrejt banorëve. /Lajmi.net/