Kështu dukej Adele kur ishte fëmijë (Foto)

Këngëtarja e mrekullueshme Adele, është ajo e cila u rikthye fuqishëm në skenën e muzikës botërore.

ShowBiz

07/02/2016 15:33

Kjo për shkak të këngës së saj të quajtur ‘’ Hello’’ e cila bëri bujë të madhe në mbarë globin, transmeton Klan Kosova.

Megjithatë të kthehemi pak në kohë, ajo langoi këngën e saj ‘’When we were young’’ ndërkaq përderisa po kënaqej me debutimin e kësaj kënge ajo publikoi edhe një fotografi të saj të rrugëtimit në kohë.

E bukur dhe e lezetshme, kjo në fotografi është këngëtarja Adele e mrekullueshme!