Këngëtarja e njohur zgjedh mes Tunës dhe Nora Istrefit

Fjolla Morina ka qenë mysafirja e parë e rubrikës "Kë zgjedh" të emisionit "Mirage" për këtë sezonë.

ShowBiz

25/06/2018 10:00

Këngëtarja ashtu si edhe kolegët e saj është vënë përball pyetjeve të sikletshme të kësaj rubrike, shkruan lajmi.net.

Ajo ndër të tjera është pyetur edhe se kë zgjedh mes dy këngëtareve të njohura, të cilat njëherësh janë edhe kunata mes vete.

Më poshtë nga minuta 1:48 mund ta kuptoni se kë zgjedh Fjolla mes dy artisteve. /Lajmi.net/

YouTube player