Kënga e Javës – Java 10 – Voto – Lajmi.net
Kënga e Javës – Java 10 – Voto
Autori: Lajmi.net Entertainment 18:00, 16 September 2015
Votoni Këngën e Javës në Lajmi.net. Mund të votoni për më shumë se një këngë. Ju mund të ndikoni në përzgjedhjen e këngëve të reja, duke komentuar këngën që keni dëshirë të futet në Kënga e Javës.

*Rezultatet e javës së dhjetë

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO