Karikatura e ditës (Foto)

Jose Mourinho dje ka thënë se Pedro ka bërë një paraqitje fantastike, duke e krahasuar kështu me Maradonën.

Sport

24/08/2015 12:47

Jose Mourinho ka thënë se Pedro nuk është plotësisht si Maradona, mirëpo ishte shumë afër tij.

Kjo pasi që spanjolli bëri një gol dhe asistoi për një tjetër, në fitoren e Chelseas me rezultat 3-2 ndaj WBA-s.

Dhe, ka qenë pikërisht kjo, tema kryesore e karikaturës së radhës të publikuar nga Omar Momani në goal.com.

Karikatura