Kanye West njeri i mëzitshëm

Jam totalisht njeri i mërzitshëm, kështu shprehet Kanye West për veten. Deklaratën e pazakontë reperi 38 – vjeçar e bëri gjatë një interviste për Radio Hot 97.

ShowBiz

14/06/2015 09:00

“Jam totalisht njeri i mërzitshëm. Jam kaq i mërzitshëm sa, e vetmja gjë që bëj është të shkoj në studio çdo ditë”, tha West.

Bashkëshorti i Kim Kardashian rrëfeu gjithashtu se aktualisht është i fokusuar në realizimin e albumit të ri “SWISH”, si dhe tek familja.

Kim dhe Kanye kanë një vajzë 2 – vjeçare, North West, ndërsa janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Kim Kardashian and Kanye West hold hands with baby North as they head back to their hotel after attending Paris Fashion Week