Edhe Kaltrina Selimi e kupton ku është paraja

Këngëtarja Kaltrina Selimi ka bërë një hap të ri në karrierën e saj.

ShowBiz

15/06/2015 20:00

Kaltrina e cila kohën e fundit po jeton në Londër,është kthyer në Kosovë për të qenë më afër adhuruesve gjatë sezonës verore.

Për dallim nga vitet e kaluara,kur këngëtarja ishte e pranishme me koncerte të ndryshme kudo ku ka shqiptar,ajo këtë verë ka vendosur të këndojë edhe në dasma.

“Kom mendu me u fokusu te dasmat sepse dasmat bëhen njëherë në jetë dhe është ndjenjë e mirë kur dikush të fton që ti të jesh pjesë e atij gëzimi,por natyrisht edhe përgjegjësia është shumë e madhe”, është shprehur këngëtarja duke u bërë thirrje të gjithë atyre që duan ta kenë në dasëm si këngëtare,ta ftojnë.

Pas kaq shumë vitesh karrierë,si duket edhe Kaltrina e ka kuptuar se ku fitohet më shumë nga ky profesion.

Kujtojmë se këngëtarja ka vetëm një ditë që ka publikuar videoklipin e saj më të ri të titulluar “Kohën me kthy”,i cili u mirëprit mjaft mirë nga publiku.(Lajmi.net)