Justin ndan momente romantike me gruan në dokumentarin “Next Chapter”

Justin ka ndarë momente nga jeta në karantinë bashkë me gruan.

ShowBiz

24/10/2020 14:37

Justin Bieber hodhi dritë mbi martesën e tij me Hailey Bieber në karantinë, për dokumentarin e tij intim të ri, “Next Chapter”, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Pavarësisht se u detyrua të anulonte turneun e tij për shkak të pandemisë, Justin, 26 vjeç, thotë se bllokimi lejoi që marrëdhënia e tyre të forcohet.

‘Na lejoi të bëjmë një hap prapa dhe të përqendrohemi te njëri-tjetri. Kjo ishte një gjë e bukur, ‘shpjegoi Justin. ‘Dhe kjo u kthye në punë në një album.

Shikuesit patën rastin të shohin copëza të jetës së dashurisë së çiftit së bashku, pasi ata ndanë një puthje në studion e muzikës.

Dokumentari i ardhshëm i Justin është vendosur të eksplorojë gjithçka, nga jeta e tij në karantinë, deri te sprovat e tij personale.

Në pamjet paraprake, fansat shikojnë ndërsa Justin testohet për koronavirus.

Ylli i muzikës pop shihet duke futur tamponin në hundë përpara se të depozitohet brenda një epruvete.

“Thjesht duke bërë një test të vogël për COVID-19” shpjegoi ai.

Ndërsa, Justin tani është i lumtur i martuar me Hailey dhe po ndihet më i sigurt në vetvete, nuk ishte gjithmonë kështu.

“Next Chapter” do të shfaqet premierë në YouTube më 30 tetor në orën 12:00. /Lajmi.net/