Julka shtatzënë për herë të dytë

Julka dhe Andi, çifti i njohur simpatik, do të bëhen prindër për herë të dytë.

ShowBiz

09/06/2015 09:00

Pas lindjes së djalit të saj, Julka vijon rregullisht punën në radio. Ndonëse shtatzënë, këngëtarja duket në formë shumë të mirë fizike. Por këtë periudhë të bukur të jetës, Julka ka zgjedhur ta kalojë në qetësi të plotë, pa u bërë pjesë e mediave rozë.

andi_dhe_julka