Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Joao Felix zbulon ëndrrën dhe ambicien e tij

10:41 | 20 Maj 2020

Joao Felix ka zbuluar ambiciet e tij në Ligën e Kampionëve.

20-vjeçari tashmë ka fituar tituullin e Liga NOS me Benfica sezonin e kaluar dhe tani është duke synuar suksesin evropian me Atletico Madrid.

“Ju duhet pak fat për të fituar Ligën e Kampionëve”, tha Joao Felix për BTV, përcjell lajmi.net.

“Por ne shpresojmë ta fitojmë atë dhe nëse do fitoj Ligën e Kampionëve, do të ishte diçka shumë e mirë në jetën dhe karrierën time”.

“Do të ishte një nga ditët më të lumtura të jetës sime – ëndrra që kam pasur gjithmonë që kur kam luajtur futboll”, vazhdoi ai. /Lajmi.net/