“Jo se po më thojnë lokaliste”, Ganja zgjedh mes Noizyt dhe Don Xhonit

Rubrika “Kë Zgjedh” e emisionit “Mirage” këtë sezon erdhi me disa ndryshime. Këtë javë në këtë rubrikë mori pjesë deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu, shkruan lajmi.net. Kur Ganja u pyet për Noizyn dhe Don Xhonin, ajo dha një përgjigje epike. Për ta parë përgjigjen e saj ndiqeni videon:  

ShowBiz

18/11/2022 22:49

Rubrika “Kë Zgjedh” e emisionit “Mirage” këtë sezon erdhi me disa ndryshime.

Këtë javë në këtë rubrikë mori pjesë deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu, shkruan lajmi.net.

Kur Ganja u pyet për Noizyn dhe Don Xhonin, ajo dha një përgjigje epike.

Për ta parë përgjigjen e saj ndiqeni videon:

YouTube player