Jeta e shtrenjtë e Morenës, tregon këmbët seksi në veturën luksoze

23:53 | 18 Shtator 2019

Foto: Instagram

Morena Taraku njihet se bën jetë të shtrenjtë.

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku po vazhdon të jetoj si në përralla, shkruan lajmi.net.

Momente nga jeta e saj luksoze nuk heziton të ndaj edhe në rrjete sociale, aty ku i shohin një numër i madh i njerëzve.

Para dite minutash Morena ka provokuar me këmbët të cilat i ka treguar brenda veturës luksoze aty ku edhe shihej duke u argëtuar.

Ajo së fundmi ka qenë e angazhuar edhe në muzikë dhe publiku e ka pritur mjaft mirë në rrugëtimin e saj të ri./Lajmi.net/