“Jena Dasht”, kënga e re e Rina Balaj dhe Marin

Rina Balaj, publikon këngë të re në bashkëpunim me Marin. Kënga titullohet “Jena Dasht”, shkruan lajmi.net. Ndërsa, tekstin e ka shkruar Marin dhe Elinel. Ajo çka ra në sy në videoklipin e artistëve është veshja provokative e Rines, që padyshim tregonte linjat perfekte të këngëtares./Lajmi.net/

ShowBiz

24/02/2024 21:01

Rina Balaj, publikon këngë të re në bashkëpunim me Marin.

Kënga titullohet “Jena Dasht”, shkruan lajmi.net.

Ndërsa, tekstin e ka shkruar Marin dhe Elinel.

Ajo çka ra në sy në videoklipin e artistëve është veshja provokative e Rines, që padyshim tregonte linjat perfekte të këngëtares./Lajmi.net/

YouTube player