Januzaj plaket derisa Man Utd të dalë nga kriza (Foto)

Mesfushori i talentuar Adnan Januzaj do të ketë një mjekërr të gjatë derisa Manchester United të ketë dalë nga kriza. 

Sport

07/11/2014 17:49

Menaxheri i Manchester Unitedit, Louis van Gaal ka paralajmëruar se i nevojiten tri vjet për ta kompletuar ringjalljen e skuadrës pas dështimeve në edicionin e kaluar.

Dhe, në rrjetet sociale kanë filluar të bëhen shaka të ndryshme në llogari të gjigantit nga Old Trafford.

Në mesin e shumë të tilla, një fotografi e paraqet mesfushorin 19-vjeç Adnan Januzaj me një pamje krejt ndryshe nga ajo e tashmja – me mjekërr të gjatë – derisa United të dalë nga kriza.