Januzaj nuk mund ta refuzoi këtë ofertë, ja çfarë i kanë ofruar

Skuadra e Sunderlandit i ka bërë një ofertë shumë të mirë Adnan Januzajt, ofertë kjo që duket e parefuzueshme edhe nga vet lojtari.

Sport

05/08/2015 15:18

Ylli kosovar dje ka patur bisedime me krerët e kësaj skuadre ku i është bërë propozim interesant. Sunderland i ka propozuar Januzajt që të luaj rolin e sulmuesit kryesor të skuadrës.

Poashtu kosovarit i është propozuar minutazhë e plotë ne ndeshjet e Premierligës. Poashtu edhe të ardhur e Adnanit pritet të jenë të mëdha te skuadra e Sunderland.

Flitet se Van Gaal e ka dhënë “bekimin” e këtij transferi dhe se kjo dilemë do të përfundoi brenda kësaj jave.