Ja si duket pa grim, femra më e bukur shqiptare (Foto)

Ajo konsiderohet si femra më e bukur shqiptare pa asnjë ndërhyrje në fytyrë.

ShowBiz

28/01/2016 11:06

Adrola Dushi është modele e njohur e cila ka përfaqësuar Shqipërinë në Miss Universe 2012, shkruan lajmi.net.

Vetëm 22 vjeç dhe ajo është nënë e një djali 2 vjeç.

Adrola së fundmi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku ka pozuar pa grim.

Padyshim që ajo duket perfekte edhe pa efektin e make up-it./lajmi.net.